Eleganckie

Flower Box'y.

Nasza pracownia florystyczna znajduję się w Poznaniu. Jest otwarta na wszelkie propozycje współpracy. Skupiamy się na indywidualnych potrzebach klientów/firm. Kompozycje kwiatowe są idealną dekoracją. Chętnie podejmiemy się współpracy z innymi miastami, miejscami poza naszą siedzibą w Poznaniu. Wykonujemy ścianki kwiatowe z najlepszej jakości kwiatów sztucznych. Zajmujemy się oprawą florystyczną ślubów. Wykonujemy piękne dodatki: bukiety, butonierki, korsarze, wianki, przystrajamy samochody, kościoły oraz wnętrza w których odbywać się będzie wasze wesele.  


 

Kompozycje kwiatowe

dla firm.

Zapewniamy szeroki wybór kolorów oraz gatunków, a także duże możliwości aranżacyjne. Zarówno kompozycje żywych, wiecznych oraz   sztucznych kwiatów świetnie sprawdzą się jako prezent, oprawa wesela czy dekoracja do biura. Pamiętaj kwiaty są piękne w każdej postaci  jednak nasze Flower Box’y nadają im większej elegancji.


 

Współpraca z

nowoczesną

kwiaciarnią.

Prowadzisz salon kosmetyczny, designerski butik, hotel lub dom weselny? A może jesteś właścicielem firmy, do której szukasz efektownych dekoracji? Jesteśmy przekonani, że nasze kompozycje kwiatowe z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Wykonujemy je w naszej pracowni florystycznej w Poznaniu, wykorzystując żywe, wieczne oraz sztuczne kwiaty. Te pierwsze kuszą pięknym zapachem, z kolei następne są stworzone dla osób, które chcą cieszyć się elegancką dekoracją niewymagającą pielęgnacji.


Grupa 1

KWIATY NA KAŻDĄ OKAZJĘ

otwartość na propozycje, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych
zawieszka

ZAWIESZKA SERCE

zawieszka pozłacana lub posrebrzana. Możemy nanieść na nią grawer. W zakładce konfigurator w informacji napisz co mamy wygrawerować. Zawieszka umieszczona na wstążce.
idea

POMYSŁ

boxy na Baby Shower
informujące o płci dziecka:
kwiaty różowe dziewczynka - It’s a girl
kwiaty błękitne chłopczyk - It’s a boy
kwiaty

WIECZNE KWIATY

wieczne róże z trwałością do 3 lat
 

Spersonalizuj

swój Flower Box.

Specjalnie dla Ciebie umożliwiamy spersonalizowanie wymarzonego Flower Box'a. Skorzystaj z naszego konfiguratora online i ciesz się wiecznym szczęściem.


 

Najczęściej wybierane

Flower Box'y.

Skorzystaj z zakupów w naszym sklepie online, gdzie zobaczysz najczęściej wybierane Flower Box'y. Jesteśmy jedynym punktem w Poznaniu, który posiada w sprzedaży najwyższej jakości kwiaty wieczne z trwałością do 3 lat.

 

 

Zaczerpnij

inspiracji.

Nasze kwiaty w pudełku są niewątpliwie trendem na Instagramie wśród influencerów oraz celebrytów. Odwiedź nasze media społecznościowe i znajdź idealne rozwiązanie dla siebie.


 

 

FOLLOW DIVIN ON INSTAGRAM