Flower Box.

Na każdą okazję.

Flower Box to tylko jeden z elementów naszej rozbudowanej oferty. W pracowni w Poznaniu tworzymy kompozycje z kwiatów na zamówienie. Bez wątpienia kwiaty w pudełkach to ciekawa propozycja prezentu, który nadaje się na każdą okazję. Kwiaty pomagają w wyrażeniu uczuć, podkreśleniu ważnych chwil i atrakcyjnym elementem dekoracyjnym.

 

Czym są

wieczne róże?

Wieczne róże to żywe kwiaty poddane specjalnemu procesowi stabilizacji, gdzie naturalne soki zostaną zastąpione przez płynną mieszankę z gliceryny, wody i barwników. W rezultacie otrzymujemy wspaniały produkt, który w dotyku jest jak świeżo zerwana róża. Trwałość takiej kompozycji utrzymuje się nawet do 3 lat. 

 


 

 

Ułożenie wypukłe,

czy płaskie?

Z pewnością taka forma prezentu jest znakomitą alternatywą dla tradycyjnych bukietów. Nasza pracownia florystyczna w ofercie ma wieczne róże oraz goździki. Możliwość ułożenia kwiatów w opakowaniu w formie wypukłej lub płaskiej oraz wymieszania kwiatów rodzajowo bądź kolorystycznie.

 


 
 

 

 

 

Wasze ulubione

produkty.

Odwiedź nasz sklep on-line i sprawdź najczęściej wybierane produkty. Mnóstwo inspiracji, rodzajów kwiatów, kolorów opakowań. Szybkie bezpieczne płatności oraz atrakcyjne aktualne sezonowe promocje. Zrealizowane zamówienie wysyłamy nawet w 24h. 

 

 
 

 
  

 

Nietuzinkowy

prezent.

Szukasz nietuzinkowego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Co powiesz na bukiet róż, który może wyglądać pięknie nawet przez 3 lata? Zajmujemy się tworzeniem oryginalnych kompozycji kwiatowych, bazując na najnowszych trendach florystycznych. Jeśli masz ochotę sprawić niespodziankę swojej żonie, dziewczynie lub mamie – wieczne kwiaty to coś dla Ciebie! Będą wyjątkową pamiątką i z pewnością spotkają się z pozytywnym odbiorem. 


 
 

 
 


 

Spersonalizuj

swój Flower Box.

Specjalnie dla Ciebie umożliwiamy spersonalizowanie wymarzonego Flower Box'a. Skorzystaj z naszego konfiguratora online i ciesz się wiecznym szczęściem.


 

Najczęściej wybierane

Flower Box'y.

Skorzystaj z zakupów w naszym sklepie online, gdzie zobaczysz najczęściej wybierane Flower Box'y. Jesteśmy jedynym punktem w Poznaniu, który posiada w sprzedaży najwyższej jakości kwiaty wieczne z trwałością do 3 lat.

 

 

Zaczerpnij

inspiracji.

Nasze kwiaty w pudełku są niewątpliwie trendem na Instagramie wśród influencerów oraz celebrytów. Odwiedź nasze media społecznościowe i znajdź idealne rozwiązanie dla siebie.


 

 

FOLLOW DIVIN ON INSTAGRAM