Wyjątkowe.

Kwiaty żywe.

Naszą pasją jest tworzenie eleganckich Flower Box'ów, pięknych kompozycji kwiatowych czy różnego rodzaju efektownych dekoracji takich jak kwiaty w ramie na zamówienie. Zapewniamy produkt najwyższej jakości, który sprawdzi się w wielu sytuacjach – wykonane w naszej pracowni w Poznaniu Flower Box'y są doskonałym pomysłem na oryginalny prezent, nasze kompozycje kwiatowe będą wymarzoną oprawę florystyczną na ceremonię zaślubin, wesele czy inną uroczystość, jak również na różnego rodzaju eventy. Ponadto są świetną dekoracją do sklepu, mieszkania bądź biura.

 


 

 

Najpiękniejsze.

Kwiaty.

Pracownia Florystyczna umożliwia stworzenie kompozycji z żywych kwiatów. Selekcjonujemy najpiękniejsze kwiaty tak aby wasz zakup wyglądał bardzo okazale. Ułożenie w formie wypukłej lub płaskiej. W przypadku żywych kompozycji prosimy o dokładne napisanie w informacji z jakich kwiatów mielibyśmy stworzyć Flower Box. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wykonamy zamówienie z każdego gatunku kwiatów. Nasz bestseller to z pewnością czarne welurowe opakowanie z czerwonymi żywymi różami.

 

Niepowtarzalny.

Podarunek.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wykonamy zamówienie z każdego gatunku kwiatów. Nasz bestseller to z pewnością czarne welurowe opakowanie z czerwonymi żywymi różami.  Kwiaty żywe odbierz osobiście w naszej pracowni lub wybierz opcje darmowej dostawy na terenie całego Poznania.


 
 


 

 

Kwiaty sztuczne.

Oryginalność.

 

Sztuczne kwiaty to propozycja dla osób ceniących nowoczesność i oryginalność. Dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Przygotujemy odpowiedni Flower Box do wystroju każdego wnętrza, we wszystkich możliwych rozmiarach oraz odcieniach. Kwiaty nie wymagają podlewania, nie są narażone na ataki szkodników i nie wymagają codziennej pielęgnacji.


 

Alternatywa.

Naturalnych ozdób.

Co zaskakujące, coraz chętniej sięgamy po rozwiązanie sztucznych kompozycji, która daje możliwość cieszenia się perfekcyjną dekoracją niezależnie od pory roku.


Dostępne kolory

sztucznych kwiatów.

Pamiętaj o możliwości zaprojektowania swojego opakowania z kwiatami w naszym konfiguratorze online. Poniżej znajdziesz dostępną kolorystykę wiecznych róż czy goździków. Kwiaty doskonale przekazują nasze uczucia, nawet te najbardziej skrywane, czasami znaczą więcej niż nie jedno słowo. 

 


 
 

 
 


 
 

 

 

Wasze ulubione produkty.

Odwiedź nasz sklep on-line i sprawdź najczęściej wybierane produkty. Mnóstwo inspiracji, rodzajów kwiatów, kolorów opakowań. Szybkie bezpieczne płatności oraz atrakcyjne aktualne sezonowe promocje. Zrealizowane zamówienie wysyłamy nawet w 24h. 


 

Spersonalizuj

swój Flower Box.

Specjalnie dla Ciebie umożliwiamy spersonalizowanie wymarzonego Flower Box'a. Skorzystaj z naszego konfiguratora online i ciesz się wiecznym szczęściem.


 

 

Najczęściej wybierane

Flower Box'y.

Skorzystaj z zakupów w naszym sklepie online, gdzie zobaczysz najczęściej wybierane Flower Box'y. Jesteśmy jedynym punktem w Poznaniu, który posiada w sprzedaży najwyższej jakości kwiaty wieczne z trwałością do 3 lat.

 

 

Zaczerpnij

inspiracji.

Nasze kwiaty w pudełku są niewątpliwie trendem na Instagramie wśród influencerów oraz celebrytów. Odwiedź nasze media społecznościowe i znajdź idealne rozwiązanie dla siebie


 

 

FOLLOW DIVIN ON INSTAGRAM