Wystrój

każdego wnętrza.

Ściany kwiatowe to popularny, ale nie doceniany element scenograficzny. Wykonujemy ścianki z najwyższej jakości gęsto ułożonych kwiatów sztucznych, z ogromną precyzją i dokładnością o każdy detal. Możliwość zamówienia każdego wymiaru dostosowanego do Waszych potrzeb. 

 

 

Idealna

dekoracja.

Jak jeszcze bardziej urozmaicić dekoracje sali weselnej? Jednym z elementów, który z pewnością jest istotny dla wielu panien młodych, jest dekoracyjna ścianka wyróżniająca miejsca pary młodej. W ostatnim czasie prawdziwe rekordy popularności bije ściana z kwiatów. Wygląd ścianki możesz dopasować do swoich potrzeb i preferencji dzięki zastosowaniu kwiatów w różnych kolorach. W zależności od stylu, w którym urządzane jest dane wydarzenie, możesz zamówić dekorację w stonowanych, pastelowych barwach bądź wybrać kwiaty w intensywnych kolorach pasujących do pozostałych elementów scenograficznych

 


 

Ściany kwiatowe.

Zastosowanie.

Zastosowanie ścianek kwiatowych: wystrój każdego wnętrza, eventy, wesela, sesje zdjęciowe, powitania okolicznościowe. W naszej ofercie znajdą Państwo również ramy kwiatowe. Na życzenie montujemy na ściankach logo, inicjały lub inne elementy. Koszt montażu i produkcji ustalamy indywidualnie. 

 

 

Ściana z

kwiatów żywych.

Kwiaty na ściance są sztuczne lub żywe, dlatego można mieć pewność, że podczas wesela nie straci ona swojego blasku. Będzie świetnie pasować do każdej pory roku, choć rodzaj użytych kwiatów przywodzi na myśl przede wszystkim lato. W naszej Pracowni Florystycznej w Poznaniu wykonamy kompozycje kwiatową ściśle według Twoich potrzeb. Przekonaj się sam.

 

Najczęściej wybierane

Flower Box'y.

Skorzystaj z zakupów w naszym sklepie online, gdzie zobaczysz najczęściej wybierane Flower Box'y. Jesteśmy jedynym punktem w Poznaniu, który posiada w sprzedaży najwyższej jakości kwiaty wieczne z trwałością do 3 lat.

 

 

Zaczerpnij

inspiracji.

Nasze kwiaty w pudełku są niewątpliwie trendem na Instagramie wśród influencerów oraz celebrytów. Odwiedź nasze media społecznościowe i znajdź idealne rozwiązanie dla siebie.


 

 

FOLLOW DIVIN ON INSTAGRAM