Wieczne róże w szkle.

Czym są?

Komplet składa się ze złoconej podstawy, szklanego klosza w wybranym przez Ciebie rozmiarze, a także kwiatów w liczbie od jednego do trzech oraz dodatków, które są idealnym uzupełnieniem dla róży. Wieczne róże, które zachowują swój pierwotny wygląd przez wiele lat. Wieczne róże to kwiaty poddane specjalnemu procesowi stabilizacji tuż po osiągnięciu przez nich pełnego rozkwitu. Po pewnym czasie woda zamienia się z substancją konserwującą kwiat. Róża wieczna niczym nie różni się od zwykłej w wyglądzie.


 

Nietuzinkowa.

Czy wiesz, że równie zachwycająca ozdoba może znaleźć się także w Twoim domu? W naszej pracowni florystycznej w Poznaniu zajmujemy się sprzedażą wiecznych róż zamkniętych w szkle, które stanowią niepowtarzalną dekorację zarówno do mieszkania, jak i recepcji w hotelu czy salonu urody.


 

Podarunek.

Nie wymaga

pielęgnacji.

Przypominamy wieczne róże nie wymagają pielęgnacji: nie podlewaj, nie wystawiaj na promienie słoneczne, ciesz się ich pięknem do 3 lat. Kupując u nas produkt otrzymujesz przepięknie zapakowany podarunek z możliwością personalizacji liściku z dedykacją dla obdarowywanej osoby. Oddaj swoje myśli w postaci najpiękniejszego zestawu – czerwonej wiecznej róży – symbolu miłości. 

 

Unikalna.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować pełen profesjonalizm usługi oraz trwałość wiecznych róż. Nasze kwiatowe kompozycje wykonujemy ręcznie, dzięki czemu każdy zestaw jest unikalny

 
 

 

 

Wasze ulubione

produkty.

Odwiedź nasz sklep on-line i sprawdź najczęściej wybierane produkty. Mnóstwo inspiracji, rodzajów kwiatów, kolorów opakowań. Szybkie bezpieczne płatności oraz atrakcyjne aktualne sezonowe promocje. Zrealizowane zamówienie wysyłamy nawet w 24h. 


 

Spersonalizuj

swój Flower Box.

Specjalnie dla Ciebie umożliwiamy spersonalizowanie wymarzonego Flower Box'a. Skorzystaj z naszego konfiguratora online i ciesz się wiecznym szczęściem.


 

 

Najczęściej wybierane.

Róże w szkle.

Skorzystaj z zakupów w naszym sklepie online, gdzie zobaczysz najczęściej wybierane produkty. Jesteśmy jedynym punktem w Poznaniu, który posiada w sprzedaży najwyższej jakości kwiaty wieczne z trwałością do 3 lat.

 

 

Zaczerpnij

inspiracji.

Nasze kwiaty w pudełku są niewątpliwie trendem na Instagramie wśród influencerów oraz celebrytów. Odwiedź nasze media społecznościowe i znajdź idealne rozwiązanie dla siebie.


 

 

FOLLOW DIVIN ON INSTAGRAM