Las w słoiku.

Wielki mały

ekosystem.

Trend, który podbił serca miłośników roślin. Takie dzieło może cieszyć wzrok nawet kilka lat. Dzięki starannie dobranej kompozycji żywych roślin, kwiatów, ziemi oraz naturalnych dodatków, takich jak mech, piasek, kamyki oraz kory możesz podziwiać zamknięty w szkle kawałek zieleni. Staramy się by każdy las w słoiku wykonany był ze starannością. Ogromną wagę przykładamy również do estetyki naszych ekosystemów.


 

Kawałek

lasu.

Do życia potrzebuje przede wszystkim światła dziennego. Umieść swój kawałek lasu w dobrze doświetlonym miejscu, unikaj jednak bezpośredniego kontaktu z promieniami słonecznymi. Zadbaj również o odpowiednią temperaturę - środowisko powinno być umiarkowane. Las w słoiku to doskonały pomysł na prezent dla siebie lub bliskich, o wiele mniej kłopotliwy w utrzymaniu niż kwiaty doniczkowe. Zabierz do Twojego mieszkania w Poznaniu kawałek natury.

 

Kontroluj

wilgotność.

W ramach kontroli zaleca się sprawdzanie wilgotności w słoiku raz na miesiąc, aby rośliny miały wilgotno, nie były przesuszone.


 

 

 

Wasze ulubione

produkty.

Odwiedź nasz sklep on-line i sprawdź najczęściej wybierane produkty. Mnóstwo inspiracji, rodzajów kwiatów, kolorów opakowań. Szybkie bezpieczne płatności oraz atrakcyjne aktualne sezonowe promocje. Zrealizowane zamówienie wysyłamy nawet w 24h.