STWÓRZ FLOWER BOX

 

Oryginalne.

Nietuzinkowe.

Chciałbyś sprawić drugiej osobie nietuzinkowy prezent? Lubisz kwiaty w oryginalnym wydaniu?
U nas możesz zamówić spersonalizowane kwiaty w pudełkach na każdą okazję. Skorzystaj z wyboru rozmiaru pudełka – od XS do M. Poza tym możesz zdecydować się na sztuczny Flower Box, kompozycję z żywych kwiatów lub też innowacyjne rozwiązanie, jakim są wieczne kwiaty. W przypadku tych ostatnich mamy do zaoferowania róże oraz przy większym zamówieniu również goździki.


 

 

Konfiguracja.

Dostawa.

Potrzebujesz ciekawej kompozycji na ważną okazję? Dobrze trafiłeś. Oferujemy wykonanie wybranej kompozycji od dwóch dni roboczych – możliwość dostawy nawet 24h. Jeśli zależy Ci na dużej personalizacji, możesz zdecydować się również na dodanie do kompozycji zawieszki posrebrzanej lub pozłacanej p.925 z grawerem.

 

Przeglądaj

Flower Box'y.

W zakładkach wieczne, żywe oraz sztuczne kwiaty została umieszczona informacja o znaczeniu koloru kwiatów. Mamy nadzieję, że ułatwi Wam to wybór odpowiedniej kompozycji kwiatowej. Możliwość odbioru osobistego w naszej pracowni przy ul. Młyńskiej 12, II piętro lokal 222, dowozu kwiatów naszą flotą oraz wysyłki na terenie całej Polski


 

 

 

SUMA: 0


DANE ZAMAWIAJACEGO


 

 

Najczęściej wybierane

Flower Box'y.

Skorzystaj z zakupów w naszym sklepie online, gdzie zobaczysz najczęściej wybierane Flower Box'y. Jesteśmy jedynym punktem w Poznaniu, który posiada w sprzedaży najwyższej jakości kwiaty wieczne z trwałością do 3 lat.

 

 

Zaczerpnij

inspiracji.

Nasze kwiaty w pudełku są niewątpliwie trendem na Instagramie wśród influencerów oraz celebrytów. Odwiedź nasze media społecznościowe i znajdź idealne rozwiązanie dla siebie.


 

 

FOLLOW DIVIN ON INSTAGRAM