Jesteśmy najlepsi w Poznaniu. Nasza firma zawsze dąży do ideału. Pokazujemy, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Bardzo lubimy wyzwania, zawsze jesteśmy otwarci na propozycję. Kochamy kwiaty, chcemy Was tą miłością zarazić.
Flower Box’y z kwiatami są lepsze niż zwykłe bukiety. Kwiaty nie pozostają bez wody przez minutę, ponieważ wewnątrz pudełka znajduje się nasączona wodą gąbka z odpowiednią ilością odżywki. Łodygi takich kwiatów są krótkie. Im krótsza łodyga tym kwiat łatwiej oraz szybciej wchłania wodę. Nasze żywe kompozycje utrzymują się do 2 tygodni.
Wieczne kwiaty to w rzeczywistości żywe kwiaty, które są poddane specjalnemu procesowi stabilizacji, gdzie naturalne soki zostaną zastąpione przez płynną mieszankę z gliceryny, wody i barwników. W rezultacie otrzymujemy wspaniały produkt, który w dotyku jest jak świeżo zerwany kwiat. Trwałość takiej kompozycji utrzymuje się nawet do 3 lat.
Nie podlewaj wiecznych kwiatów! Unikaj bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne! Utrzymaj w pomieszczeniu temperaturę pokojową! Po paru miesiącach na kwiatach może osiąść kurz, usuń go delikatnie najlepiej za pomocą pędzelka! Nie kładź niczego na kwiaty, ryzyko uszkodzenia!
Każdą kompozycję robimy tak, aby wyglądała naprawdę przyzwoicie. Liczba kwiatów w pudełku zależy od objętości pąka.
Tak, często ogłaszamy specjalne okazje w sieciach społecznościowych. Warto śledzić nas na Facebooku, Instagramie.
Nasza pracownia florystyczna znajduje się w samym centrum miasta Poznania. Dokładnie w prestiżowej kamienicy przy ulicy Młyńska 12. Nasz lokal mieści się na drugim piętrze pod numerem 222. Masz problem z dotarciem do lokalu? Zapytaj recepcje, na pewno wskażą Ci najszybszą drogę lub zadzwoń do nas tel. 663 523 922
Tak oczywiście. Wypisujemy odręcznie Wasze wszelkie życzenia w treści liściku. Dołączamy go w małej kopercie razem z przesyłką kwiatową.
Nasze sztuczne kwiaty są zrobione z najwyższej jakości materiału. Do złudzenia przypominają kwiaty żywe. Delikatne w dotyku płatki o cudownym zapachu. Idealne sprawdzą się dla ludzi, który nie mają czasu na pielęgnację żywych roślin. Pięknie wystroją Wasze lokale, witryny sklepowe, biura, salony piękności, sale konferencyjne oraz wszelkie inne pomieszczenia.
Kwiaciarnia nie oferuje w swoim asortymencie świeżych kwiatów. Często spotykamy się z kwiatami, które po zakupie nie utrzymują swojej świeżości na oczekiwany okres. Nasza Pracownia Florystyczna z siedzibą w centrum Poznania oferuje usługi na najwyższym poziomie. Świeżość, dostępność, czas oczekiwania na realizacje oraz dostawa pod same drzwi to tylko jedne z naszych atutów. W dobie dzisiejszych czasów chcemy mieć wszystko „na już”. My Wam to ułatwimy – działając od zaraz.
Na każde zrealizowane zamówienie wystawiamy fakturę imienną lub firmową w zależności od Waszych potrzeb. Wymagamy płatności przed wykonaniem zlecenia lub w dniu odbioru osobistego. W przypadku dowozu do obdarowanej osoby prosimy o uregulowania płatności przed dostarczeniem kompozycji kwiatowej.
W ofercie posiadamy najlepszej jakości opakowania 3 elementowe welurowe/flokowane w kolorze: czarnym, białym, szarym, kremowym, błękitnym, granatowym, bordowym, czerwonym, różowym, ciemno zielonym.. Elegancki flower box nadaje wyjątkowego charakteru oraz będzie wyróżniać wystrój Waszego wnętrza.
Nasza pracownia florystyczna umożliwia stworzenie wymarzonej kompozycji w pudełku - Flower Box. Mają Państwo możliwość wyboru kwiatów oraz opakowań, tak aby wpasowały się w wystrój każdego wnętrza oraz stworzyły idealny prezent na każdą okazję. W zakładkach wieczne, żywe oraz sztuczne kwiaty została umieszczona informacja o znaczeniu koloru kwiatów. Mamy nadzieję, że ułatwi Wam to wybór odpowiedniej kompozycji kwiatowej. Mają Państwo możliwość złożenia zamówienia w naszej stronie internetowej w zakładce – STWÓRZ FLOWERBOX. Dodatkowo za pośrednictwem naszych portali społecznościowych – Instagram, Facebook oraz emailowo biuro@divin-flowerbox.pl

 

Zaczerpnij

inspiracji.

Nasze kwiaty w pudełku są niewątpliwie trendem na Instagramie wśród influencerów oraz celebrytów. Odwiedź nasze media społecznościowe i znajdź idealne rozwiązanie dla siebie.


 

 

FOLLOW DIVIN ON INSTAGRAM